הפטאט
המקום, המסורת, וההווי


המקום
המקום ממוקם ברח' נחלת בנימין 38 בתל אביב הקטנה, מציע לקהל לקוחותיו צ'יפס מ-3 סוגים (מקלות, פלחים ובטטות), ו-12 רטבים. אין שם שום דבר חוץ מצ'יפס ושתיה. מאד מתאים לבילוי לא מן השגרה, מיוחד מאד לנסות, וכמובן - טעים. תתפלאו, אבל זה עשוי להשביע גם את הרעבים מבינינו.
זהו הדלפק הנאה, עם עידו, המוכר הנחמד שהיה לנו כשביקרנו בנר שני של חנוכה, סוף 2005.

תמונה יותר מקרוב של עידו.

התפריט. מה תרצו להזמין?

המקום ממבט על. אין יותר מדי מה להסביר פה. אממממם... יש דלפק, יש מטבח, ורואים בצד ימין את הכסאות וליד הכסאות יש שולחן שעליו אוכלים ומשחקים שש בש.
המסורת
כל נר שני בחנוכה באים כמה חבר'ה לכבד את המקום. המסורת נולדה בשנת 2004 כאשר הגענו אנו, כמה חבריה לפטאט, והיינו היחידים במקום. הדקלנו נר חנוכה עם בעל המקום, שהיה במשמרת באותו הערב. שיחקנו שח-מט והיה ממש חזק. חזרנו השנה למנה שניה, עם אנשים קצת שונים, והמשחק הפעם היה שש-בש. שנה הבאה מונופול?

בזמן שהם הדליקו נרות, אנחנו רק היינו בדרך. מימין לשמאל: גלעד ארצי, יוני רוזנשיין, אייל בראל.

אז אנחנו מגיעים (אמנם באיחור, כי כבר הדליקו נרות בלעדינו) ומזמינים כל אחת קופסה של צ'יפס, וקיבלנו את כל 12 הרטבים בתפריט. 3 בירות וחנון אחד ששותה קולה. אנחנו (מימין לשמאל): אסף שגיא (אני), יוני רוזנשיין, אייל בראל, גלעד ארצי.

מרימים כוסית לכבוד השנה החדשה, ולכבוד קייסים.
ההווי
השנה כשהגענו, הפטאט היה כבר מאוכלס. היה שם צלם חובב שתלה יצירות שלו על קירות הפטאט בשם יוני. לכן, קראנו לו "Fake Yuntan" כי אנחנו כבר הבאנו יוני משלנו, והיינו צריכים להבדיל איכשהו, לא? כן.

אחד הדברים המעניינים שקרו הוא התערבות בין יוני (האמיתי) לבין אייל. אייל התערב עם יוני שיוני לא יוכל לאכול בצל שלם. יוני טען שכן, כי יוני אוהב בצל. הסיכון הוא מגש פיצה ליוני, ואייל יאכל את השאריות, אם יהיו. זו תמונה לעדות שההתערבות תקפה.
נכון לכתיבת שורות אלה, ההתערבות עדיין לא התקיימה (06 בינואר 2006).

בתמונה זו אייל ויוני משחקים שח-מט עם בקבוקים וכוסות שתיה, וטבסקו. מאד מרתק.

דקה לפני עזיבת המקום, הבחורים רצו תמונה ביחד. יוני הומו.


לסיכומו של עניין, כל החבר'ה נורא נהנו בפטאט, ואנחנו רוצים לחזור לפני השנה השלישית של המסורת.
המערכת קוראת בשלישית לבחור שמכר לנו צ'יפסים באותו ערב, כדי לוודא את שמו.

[חזור לעמוד של אסף]
[חזור לצ'ופה 660 דוט קום]
[איך להוציא את הרגל של האיש מהתחת שלך]